מולטי עובדת? יש כזה דבר – קופה רושמת לעסקים קטנים!

זוכרים את אותם ימים (לא רחוקים בכלל!), שהפעולה המשמעותית ביותר שידעו לבצע קופות רושמות הייתה פתיחת מגירת המזומנים? אז תשכחו מהם!

קופה רושמת לעסקים קטנים עברה קצת שדרוגים, הדביקה את הפער עם הטכנולוגיה והפכה לכלי ניהולי מתקדם וחכם!

מאחר והגעתם עד לכאן, אנחנו משוכנעים כי אתם מתעניינים בקופה רושמת חדשה ועדכנית! אז עד שתכירו את הקופה מקרוב, אנו שמחים לשתף אתכם בערך האדיר שהיא עשויה לספק לעסק – לכם כמנהלים, ללקוחות ולעובדים.

קופה רושמת לעסקים קטנים

קופה רושמת לעסקים קטנים – שדרוג חווית הניהול והעבודה!

אין בעל עסק שאין ברשותו קופה. עם זאת, ישנם בעלי עסקים שעדיין משתמשים בקופות מעט ישנות (וזהו עוד תיאור עדין), כאלו שהערך שהן מספקות מועט. ככל שהטכנולוגיה מתקדמת, כן ניתן ליהנות ממניפת פתרונות עשירה וחכמה, שמשדרגת באופן משמעותי לא רק את העבודה עם הקופה, אלא את ניהול העסק כולו!

הערך שיכולה לספק קופה רושמת לעסקים קטנים – עצום:

  • ניהול מלאי שוטף שמעניק לכם שליטה ובקרה מלאה על מצב המלאי. אזל לכם פריט X? הזמינו אותו וחדשו את המלאי. פריט Y לא נמכר כבר תקופה ארוכה? יתכן והוא אינו מתאים לקהל היעד שלכם / כדאי לשקול לחיוב תמחור מחודש וכן הלאה. היכולת להשקיף על המלאי “ממעוף הציפור”, מעניקה לכם כוח ניהולי אדיר!

  • קופה חכמה ומתקדמת תורמת לעיצוב חווית לקוח טובה ואישית יותר! באפשרותכם לפתוח כרטיס אישי לכל לקוח, לצרפו למועדון לקוחות ולהעניק לו הטבות משתנות – בשגרה ובאירועים מיוחדים.

  • ומה באשר לניהול העובדים? הקופה תסייע לכם לנהל את הצוות בצורה יעילה וחסכונית יותר! באפשרותכם לעקוב אחר שעות הנוכחות של כל עובד, לתגמל עובדים בהתאם להיקף המכירות שלהם וגם להעניק הרשאות בהתאם לסיווגים/תפקידים.

“הקופה מספקת גם דו”חות מכירה?”

איזו שאלה! באפשרותכם לעקוב אחר נתוני המכירות שלכם אונליין! שימו לב כי השורה התחתונה – כמה כסף הכנסתם בכל יום, מאפשרת לכם לא רק ללמוד על הרווחים שלכם, אלא גם להיות מנהלים טובים יותר. לדוגמא:

נניח וגיליתם עם הפקת דו”ח מכירות, כי בימי חמישי ושישי מספר העסקות גדול ב-100 (!) ממספר העסקאות בימי העסקים האחרים. אתם יכולים להסיק מכך שישנה תנועת לקוחות גדולה יותר, בהתאם תוכלו לתגבר את כוח האדם וכך להעניק שירות טוב ואישי יותר לקהל לקוחותיכם

כמו כן, קופה רושמת לעסקים קטנים הכוללת פונקציית הפקת דו”חות, תספק לכם נתונים נוספים, לדוגמא: כמה לקוחות שילמו בכרטיס אשראי וכמה במזומן, באיזו שעה ביום בוצע מספר העסקאות הגבוה ביותר, מהו הרווח הגולמי המשוער שלכם וכן הלאה…

קופה אחת, 30 ימי ניסיון – מה דעתכם?

אנחנו כבר יודעים מה הקופה של pose יודעת לעשות. וכעת? תורכם לגלות! אנו מזמינים אתכם ליהנות מהטבה ייחודית של 30 ימי התנסות בקופה ללא עלות! לפרטים נוספים אודות קופה רושמת לעסקים קטנים והפונקציות שלה, אל תהססו לפנות אלינו – 073-222-4434

קראו על – ניהול מועדון לקוחות