דייב ואסתי

חנות תכשיטים

אודות החנות

דייב ואסתי היא חנות בוטיק קטנה שיוצרת תכשיטים ייחודים בעבודת יד. לפני כשלוש שנים, דייב ואסתי עיצבו את הקולקציה הראשונה שלהם, ומאז לא הביטו לרגע לאחור. עם רגע בצורפות, קרמיקה ועבודות זכוכית, הם יצרו פריטים ייחודים במינם שמשקפים את החזון שלהם.

“אנחנו קוראים לעצמנו ‘מעבדת תכשיטים’ כי אנחנו יוצרים ומעצבים את הכל מעל החנות.” אומר דייב. “אנחנו לא מפחדים להתנסות.” כשהכל תחת קורת הגג, הם מוכרים רק דרך החנות, ומתעלים את התשוקה שלהם לאמנות יפה ולבישה.

איך Pose עזרה לנו

כיוצרים עם סטארט-אפ קמעונאי, דייב ואסתי לא חיפשו נקודת מכירה מורכבת או יקרה. “Pose הייתה שונה מהקופות האחרות, כיוון שהיא הייתה זולה ואיפשרה לנו לצמוח.” אומרת אסתי. “כמעצבים, הממשק היה אטרקטיבי במיוחד בעינינו, בעוד שהקופות האחרות יכלו לגרום לנו להתקף רק מלהסתכל עליהן.”

למרות שבהתחלה הם לא היו צריכים פונקציונליות רבה מדי, Pose עזרה להם כשהם הצטרכו אותה לבסוף. “Pose מאפשרת לנו לראות מה הולך בחנות שלנו, בכל מקום שבו אנחנו נמצאים.” אומר דייב. “עכשיו אנחנו חופשיים לנסוע לתערוכות, והעסקנו עובד שמנהל את החנות בזמן שאנחנו לא נמצאים.” הוא מספר.

דייב ואסתי מרכזים את העסק שלהם סביב תהליך היצירה והיו צריכים קופה שתומכת בחזון שלהם. “אנחנו אוהבים את הלחצן ‘שונות’.” היא אומרת. “רוב הפריטים שלנו הם ייחודיים במינם, אז אין לנו אף סיבה להוסיף אותם אל רשימת המלאי שלנו.”

ככל שהעסק צמח, כך הם גילו שניהול עסק קטן דורש ניהול פרטים רבים. “זו הקופה המושלמת לעסקים קטנים.” אומרת אסתי. “עם דוחות קלים והגמישות לנהל את החנות שלנו באופן שבו אנחנו רוצים, מרגיש לנו כי Pose נוצרה עבור הצרכים שלנו.”

למידע נוסף על דייב ואסתי