קופה לעסק קטן – אלו הן הפונקציות שחייבות להיכלל בה

להסתובב עם פאוץ’ מסביב למותן – להכניס לתוכו כסף ולהוציא ממנו עודף, זו אפשרות. עם זאת, ישנה אפשרות נוספת שאנחנו משוכנעים שיכולה להיות עבורכם טובה הרבה יותר: קופה לעסק קטן! העובדה כי אתם נכללים תחת ההגדרה של “עסק קטן”, לא אומרת כי אתם צריכים להתפשר על ניהול העובדים, החוויה שתעניקו ללקוחותיכם או היעילות הגבוהה לה אתם שואפים.

קופה לעסקים קטנים יכולה (וצריכה) להיות חכמה – כזו שמשלימה אתכם, מקלה עליכם ומאפשרת לכם לנהל בצורה אחראית, מבוקרת ויסודית את העסק. לפניכם, כל הפונקציות שחייבות להיות בקופה המתוארת כ”חכמה”! מוכנים?

קופה לעסק קטן – אלו הן הפונקציות שחייבות להיכלל בה
קופה לעסקים קטנים

כל מה שאתם צריכים ואף יותר: קופה לעסק קטן

אנו מנחשים כי בשלב זה מבליחה לראשכם השאלה: “אילו פונקציות הכרחיות בקופה המיועדת לעסק?”. אתם – שואלים. אנחנו – עונים:

  • ניהול עובדים יעיל ואיכותי – אז מה אתם צריכים על מנת ליהנות מקליטה וניהול נוחים של עובדים? צדקתם: קופה חכמה לעסק! הקופה החכמה שלנו מאפשרת לכם להגדיר את ההון האנושי היקר לכם – העובדים שלכם, בפשוטות ונוחות! אז למי תעניקו אילו הרשאות, כמה שעות עבדו החודש עובדי מחלקת X ואילו עובדים מוכרים הכי הרבה? לקופה החכמה יש את כל התשובות!
 

מועדון לקוחות – אתם מודים עליהם ולהם בכל יום עסקים מחדש: הלקוחות שלכם! טיפוח מועדון לקוחות הוכח כיעיל בשימור לקוחות והפיכתם נאמנים יותר. מכאן, שקופה חכמה לעסק חייבת לאפשר לכם לנהל את הלקוחות בצורה יעילה, בדגש על ניהול מועדון לקוחות שמיטיב עם הלקוחות ועמכם. בקופה החכמה תוכלו להגדיר הטבות, ליצור כרטיסיות רכישה דיגיטליות ולהעניק הנחות קבועות לחברים-לקוחות המתמידים.

מצב המלאי שלכם – אתם לבטח יכולים להזדהות בקלות עם הסיטואציה הבאה: לקוח מגיע אל בית העסק, ומתעניין ברכישת מוצר מסוים. למרות שאינכם מוצאים אותו על המדף, אתם משוכנעים שיש לכם אותו במלאי. אז לבשר ללקוח כי “המלאי אזל” זו אפשרות, אך אפשרות טובה יותר היא לספק לו תשובה מבוססת שעשויה לשמר אותו ולסגור לכם עסקה. הקופה החכמה תספק לכם תמונת מלאי עדכנית, וכך תוכלו להעניק שירות מקצועי ואיכותי יותר, וגם ללמוד על המוצרים הנמכרים ביותר, להזמין מלאי בהתאם לחוסרים וכן הלאה.

הפקת דו”חות מפורטים – לתעד את העסקאות ידנית? שלא תחשבו על זה – קופה לעסקים קטנים חייבת לכלול אפשרות של הפקת דו”חות מלאים ומפורטים. אז כמה עסקאות ביצעתם בכל ביום, כמה לקוחות ביקשו להחזיר מוצר שהם רכשו, מהו אמצעי התשלום הדומיננטי ליום העסקים הספציפי, כמה פריטים נרכשו בממוצע בכל עסקה ומהי ההכנסה היומית? את כל אלו ועוד תוכלו לדעת עם דו”ח שתפיק לכם הקופה.

כעת, כשאתם יודעים מה לצפות מהקופה שלכם, כל שנותר לכם הוא להטמיע אותה בבית העסק! אנו שמחים להציע לכם קופה לעסק קטן – חכמה ומושלמת (!) עם 30 ימי התנסות ללא עלות!
לפרטים נוספים, התקשרו כעת – 073-222-4434

קראו גם על – תוכנה לניהול לקוחות